Сьогодні, 19 червня, в Україні святкують День фермера. Відповідне професійне свято відзначається у країні вперше.

Його вчора, підписавши указ, заснував президент Володимир Зеленський, – передає УНН.

Так, тепер День фермера відзначатимуть в Україні щороку.

У тексті указу йдеться, що День фермера встановлено з метою сприяння розвитку сільського господарства в Україні.

Додамо, що дата 19 червня була обрана для зазначеного професійного свята у зв’язку з ухваленням цього дня у 2003 році закону України “Про фермерське господарство”.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Гроза, шквали і град: на Волині прогнозують негоду

З приводу свята перший заступник мера Луцька Григорій Недопад вручив подяку Луцького міського голови Олегу Галасуну, голові асоціації фермерів та приватних землевласників Луцького району.

Про це Недопад повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

“Пан Олег докладає значних зусиль для розвитку фермерства на Волині, організовує діяльність ярмарків сільськогосподарської продукції від виробників. В час карантину допомагає підтримувати безпечну торгівлю із дотриманням правил протиепідемічного захисту”, – розповів посадовець.

Григорій Недопад заявив, що разом з тим запропонував фермерам ідею проведення ярмарків сільськогосподарської продукції на Новому ринку.

“Фермери дуже позитивно поставилися до цієї ідеї і готові спільно приступати до її реалізації. Це допоможе активізувати діяльність Нового ринку і забезпечить нову площину для реалізації продукції безпосередньо від наших виробників”, – розповів чоловік.