З обмежиними можливостями чи особливими потребами. Так називають людей, які мають інвалідність. Однак, юнак з Луцька довів: ці вислови часто бувають помилковими. Богдан Кравчук став першою в Україні людиною з синдромом Дауна, що здобула вищу освіту.

У свої 24 Богдан  знає чи не всі ключові дати в історії. Саме з нею він і пов”язав своє життя. Нещодавно хлопець отримав диплом бакалавра.

Історія сонячного хлопця захопила багатьох. В інтернеті про нього можна знайти сотні публікацій. А телефон щодня розривається від дзвінків журналістів, розповідає мати Євгенія Кінах. Захоплюються Богданом і викладачі.

Пані Євгенія розповідає, що любов до історії, Богдану прищепив його дідусь. Він був знаним лікарем, але захоплювався цією наукою і замість казок переповідав онуку історію України.

Зараз Богдан  – у пошуках роботи. Каже, поки не знає, чим точно хоче займатися, але твердо вирішив – це має бути пов’язано з історією. А мати хлопця надіється, що хтось побачить в її сина потенціал та візиме до своїх лав особливого працівника.