Сорос знову пожертвував гроші

Американський мільярдер Джордж Сорос пообіцяв виділити ще сто тисяч фунтів стерлінгів на зупинення процесу Брексіту. Про це заявили у британській групі “Best for Britain” , яка проводить кампанію проти виходу з ЄС. Минулого тижня мільярдер вже жертвував цій організації. Після чого його розкритикувала консервативна преса Британії. У відповідь на скандал він вирішив знову поповнити бюджет Best for Britain  та продовжити боротьбу проти виходу країни з європейської спільноти. В неділю Сорос написав відкритого листа в газету Mail on Sunday, де відповів на всі звинувачення.

Референдум щодо членства був фатальною помилкою. Досвід показує, що референдуми часто призводять до поганих рішень. Натхнені недобросовісними агітаторами, люди використали їх, щоб висловити своє невдоволення поточним станом справ, але не врахували можливих наслідків. Той факт, що нинішні умови є незадовільними, не означає, що вони не можуть погіршуватися. Саме це й сталося в Британії.

Найбільше американського економіста обурило звинувачення в тому, що він підриває демократію. У листі він пояснив чому Королівство та його демократичний режим такі важливі для нього. Сорос нагадав, що пережив німецьку окупацію будучи євреєм в Угорщині. Проте його батько дістав підробні паспорти, і тільки тому сім’ї вдалось вижити.

Нацистську окупацію змінило комуністичне правління, яке було для нас таким нестерпним, що ми переїхали в Британію. Там біженцям жилося значно краще ніж нинішнім шукачам притулку. Я провів дев’ять років у цій країні і став переконаним англофілом.
87-річний фінансист також визнає, що для зміни курсу країни потрібна не просто технічна більшість, а вияв масового переконання. На його думку британцям треба переконати ЄС, що відношення Британії до Європи суттєво змінилося, і що рішення про повернення заслуговує уваги. В уряді прем’єр-міністерки Терези Мей заявили, що другий референдум щодо Брексіту неможливий.

Поділись з друзями...Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Email this to someone