На заводі ПрАТ «Волиньхолдинг» у Торчині, який виготовляє продукцію під торговою маркою «Торчин» і належить міжнародній корпорації Nestle, підтвердили у 8 працівників – коронавірус. Відомо також, що троє із них вже одужали.

Про це у коментарі ІА ВолиньPost повідомили у пресофісі компанії Nestlé.

У компанії повідомили, що стан 5  співробітників, які проходять лікування вдома або в лікарні, стабільний і вони добре себе почувають. Запевняють, що компанія надає підтримку співробітникам, які інфікувалися коронавірусом.

«Ми також негайно перевірили та постійно контролюємо стан здоров’я колег, які контактували з цими співробітниками та вжили необхідних профілактичних заходів”, – йдеться у повідомленні.

Запевняють, що з моменту останнього робочого дня цих працівників здійснили повну фумігацію та дезінфекцію приміщень.

«Ми перевіряємо температуру людей на вході та протягом робочих годин, забезпечуючи при цьому використання відповідних заходів індивідуального захисту (наприклад, масок), миття рук та використання дезінфікуючих засобів, дотримання правил соціальної дистанції в зонах спільного користування та роботи, а також регулярну й часту дезінфекцію виробничих площадок”, – сказав директор з корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Nestlé в Україні та Молдові Володимир Співак.

Нагадаємо, про спалах коронавірусу на заводі під час брифінгу учора, 25 травня, повідомила заступниця голови Волинської облдержадміністрації Тетяна Щербак.