Львівські поліцейські затримали крадіїв, які “працювали” на території всієї України і викрали майже 3,5 мільйона гривень. Встановили їх причетність до щонайменше 8 крадіжок на території Волинської, Львівської та Тернопільської областей. 

Про це повідомили у поліції Львівської області.

За результатами 20 санкціонованих обшуків вилучили спецтехніку та інші знаряддя для вчинення злочину, ювелірні вироби, номерні знаки іноземної реєстрації, автомобілі підозрюваних та інші речі, що підтверджують їх причетність до злочинної діяльності.

“На рахунку затриманих щонайменше 8 крадіжок з офісів та банкоматів, внаслідок яких зловмисники викрали майже 3,5 мільйони гривень”, – йдеться у повідомленні.

Вранці 18 листопада правоохоронці затримали всіх учасників угруповання. До його складу входило четверо мешканців області віком від 29-ти до 51-го років.  Двоє з них намагалися втекти від правоохоронців.

«Спеціалізувалися»  злодії виключно на крадіжках з офісів, магазинів та банкоматів. Крім того, поліцейські з’ясували, що при підготовці до «операції» та під час вчинення злочину учасники використовували різні автомобілі. Зокрема, після «нальоту» авто продавались чи розбирались на запчастини. «Працювали» виключно вночі і використовували новітню та спеціальну техніку – пристрої для приглушення та пошуку радіосигналу. Ретельна підготовка дозволяла зловмисникам витрачати на «справу» до 20 хвилин.

За скоєне підозрюваним може загрожувати до дванадцяти років з конфіскацією майна.