У Луцьку за свою мрію співала сотня дітей зі всієї України. На Театральному майдані відбувся гала-концерт пісенного конкурсу. Два дні фіналісти демонстрували свій талант і врешті відбулось довгоочікуване нагородження.

Хто найбільше підкорив глядацькі серця та якими піснями запалювали конкурсанти – бачили журналісти 12 каналу.

Тисячі дітей з усієї України співали за мрію. Пів року вони проходили онлайн-відбори. Посередництвом інтернет-голосування глядачі обирали найкращих, а організатори пісенного конкурсу визначилися з фіналістами.

І нарешті – гала-концерт. На центральному майдані Луцька – сотня юних талантів з усієї України. Учасники розповідають: перед виходом на сцену страшенно хвилювалися, та допомагала доброзичлива підтримка глядачів. Назва конкурсу дуже символічна, тож усі учасники свої виступи присвячували найзаповітнішим мріям.

Організатори конкурсу подбали, щоб без сюрпризів не лишився жоден учасник конкурсу. Тож номінацій для відзначення було чимало.

Обдарувати усіх конкурсантів допомогли й народні депутати України.

“Благодійний фонд “Патріоти Волині” залюбки долучився до привітань та нагороджень, фонд нагородив 18 учасників із нашого округу, тому що Степан Івахів завжди підтримує талановиту молодь і докладає максимум зусиль аби у дітей були гідні умови для розвитку”, – сказав директор БФ “Патріоти Волині” Павло Самолюк.

Без уваги не залишився жоден талант. Втім серед сотні конкурсантів таки визначили трьох переможців та володаря призу гран-прі.