Зимові олімпійські ігри в Південній Кореї розпочнуться вже дев’ятого лютого.
Найочікуванішими гостями на олімпіаді будуть спортсмени з КНДР. Вперше за багато років Північна Корея також виступатиме на змаганнях. Це стало можливим завдяки переговорам між Пхеньяном та Сеулом дев’ятого січня. Історична зустріч тривала понад одинадцять годин. Після сторони анонсували військові перемовини.
Проте, чи не найголовнішим питанням був спорт, а саме − фігурне катання. Влада КНДР хоче відправити двох спортсменок та кілька черлідерок на зимові ігри.

Проте представники від КНДР зазначили, що ці домовленості ніяк не пов’язані з ядерним потенціалом країни. Водночас додали, що Сеул може не боятися.
В свою чергу, Білий Дім привітав початок переговорного процесу між Кореями. Але приорітетним завданням він і далі вбачає денуклералізацію КНДР.

Експерти ж додають, що такий хід Пхеньяна націлений на пом’якшення ставлення до країни, а також відтягування часу для ще більшого нарощення ядерних сил. На думку аналітика з американського центру національних інтересів Ким Чен Ин працює над розробкою технології теплового щита для своєї ядерної зброї. Це допоможе ракеті долетіти до американського континенту.