Закинули одяг у соцконтейнер, а потім побачили свої речі на сайті продажу. Такий інцидент стався із подружжям Киричуків у Луцьку. Кажуть – мали одяг, яким було не жаль поділитись із малозабезпеченими сім’ями. Тому в суботу, 11 травня, зібрали декілька пакетів, та закинули їх у соцконтейнер, що на вулиці Градний Узвіз.

Киричуки впізнали до десяти власних речей. За кожну з них в середньому просили до 50 гривень. Продавець не вказав номер телефону, тож до нього написали.

Киричуки кажуть – інцидент їх розчарував, бо ж вони хотіли допомогти одягом тим, хто його потребує.

З’ясувати, хто продавав одяг, подружжю не вдалось. Не знає про це і керівниця проекту “Соцконтейнер у Луцьку” Олена Кравчук. Каже – взялась за цю справу, аби допомагати малозабезпеченим людям. Але перевірити, чи ці люди продають отриманий одяг – неможливо. Все залишається на їх совісті. Нині речі із соцконтейнеру не роздають на безкоштовних ярмарках, а розсилають адресно різним організаціям.

Нині у Луцьку працюють три контейнери – на вулиці Кривий Вал, біля ЦНАПу і контейнер на вулиці Яровиці. Волонтери закликають лучан не перепродувати ці речі. А тих, хто хоче допомогти – закидати одяг у контейнер, а не залишати біля нього.