Український шпажист Богдан Нікішин посів друге місце на етапі Кубка світу в німецькому Хайденхаймі. Про це повідомляє НОК України у Facebook.

У першому раунді українець переміг швейцарця Бенджаміна Штеффена (9:6), в одній шіснадцятій – італійця Едуардо Мунцоне (10:5), а у третьому колі змагань був сильнішим за представника Казахстану Руслана Курбанова (10:7). У чвертьфіналі та півфіналі Нікішин здолав двох італійців – Марко Фікеру (3:1) та Габріеля Чімміні (15:8).

Але у фінальному поєдинку український шпажист поступився японцю Казуясу Мінобі із рахунком 13:15.

Проте це не єдине срібло цього дня для українських спорцменів. В Італійському Редану українка Ірина Варвинець завоювала срібло гонки переслідування чемпіонату Європи з біатлону. Українка стартувала першою, з перевагою над француженкою Хло Шевальє на 12,5 секунд. Однак на трасі вона програла своїй конкурентці 11 секунд. Хоча після першої стрільби Варвинець продовжила йти першою з доволі значною перевагою. Однак один промах, на відміну від чистої стрільби француженки, відкинув Ірину на другу позицію.