Співробітники ФБР перевищували повноваження та суб’єктивно підходили до розслідування російського втручання у президентські вибори 2016 року. Про це йдеться у доповіді республіканців палати представників. Автори документу звинувачують найвищих посадовців Федерального Бюро Розслідувань та Міністерства юстиції в упередженості на ранніх стадіях розслідування про зв’язки команди Трампа з Росією. Зокрем, їм закидають звернення за дозволом на спостереження за екс-радником кампанії Трампа – Картером Пейджем, йдеться в документі. Про доповідь стало відомо ще тиждень тому. Відтоді працівники внутрішньої розвідки намагались переконати республіканців не оприлюднювати секретні матеріали. Проте президент країни дав свій дозвіл на розсекречення документа.
Вище керівництво і слідчі з ФБР та Міністерства юстиції політизували священний слідчий процес на користь демократів і проти республіканців. Це було немислимо ще зовсім недавно.
Доповідь зачитали вголос на зустрічі із журналістами.

Демократи заявляють, що республіканці таким чином намагаються проштовхнути байку, яка негативно позначиться на розслідуванні про втручання Росії у вибори 2016 року та стосовно можливої змови між командою Трампа та Кремлем. Вони наголошують на аналогії з Річардом Ніксоном та Вотергейтським скандалом. Коли республіканський президент звільнив прокурора, який розслідував прослухування штабу демократів. Розсекречення деталей роботи правоохоронців може стати підставою для звільнення Роберта Мюллера, спецпрокурора, який займається справою російського сліду. Раніше вже говорили, що Трамп хоче його позбутися. Проте через скандал, який почався, в адміністрації заявили, що чутки про звілльнення Мюллера – фейк.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.