“Старий Луцьк…” провів два матчі із “Ніко-Баскетом” з Миколаєва.

Після ігрової перерви через травму на майданчик вийшов і Дмитро Кунчик. Утім, нашим баскетболістам не вдалося вибороти перемогу у досвідченого суперника.

У першому матчі “портова” команда відразу перетягнула ковдру на себе. Після першої чверті відрив був у дев’ять очок. Далі суперники обмінювалися триочковими. Варто відзначити, що деякі гравці “Старого Луцька…” мали переліміт фолів, тож не могли захищатися достатньо агресивно.

Зрештою, господарі краще відіграли кінцівку матчу і здобули перемогу: 78-64. Найрезультативнішим у складі «Старого Луцька» став Олександр Прозапас. У його активі 20 очок та 5 результативних передач.

У другому поєдинку підопічним Володимира Журжія реванш не вдався. Із перших хвилин “Ніко-Баскету” вдалося відірватися від суперників. Перед п’ятнадцятихвилинною перервою Миколаївська команда лідирувала із рахунком 44-29.

Напружена атмосфера трималася протягом усього матчу. Наші баскетболісти намагалися скоротити відставання. Зокрема, за допомогою вдалих кидків Прозапаса і Глушка. «Старий Луцьк» відставання дещо скоротив, але, у підсумку, поступився із рахунком 84-69.

Найрезультативнішим гравцем лучан знову став Олександр Прозапас, в активі якого 15 очок.