Баскетболісти команди “Старий Луцьк-Університет” впевнено перемогли “Львівську Політехніку” у домашньому матчі. Ще на старті першої гри на гостей чекав “холодний душ”. Господарі зробили ривок і почали гру з рахунком 9:0. Після команда суперників взяла тайм-аут, але покращити ситуацію їм не вдалося. Волиняни продовжували домінувати усю гру.

В останній чверті львів’яни зменшили різницю в рахунку. В той же час, на поле вийшли молоді гравці “Старого Луцька” і показали себе досить непогано. Фінальна сирена зафіксувала перемогу лучан з рахунком 99-62. Відразу п’ятеро гравців “Старого Луцька” протягом гри заробили понад 10 очок.

Другий матч розпочався не просто і для гостей, і для господарів. Суперники грали впевнено і володіли перевагою в рахунку. Волиняни активізувалися після першої десятихвилинки. І вже в другій грали на рівні. Найактивнішим у команді лучан був форвард Владислав Унгурян. Лідером команди гостей став Віталій Чорновіл. Втім, таких гравців, як Чорновіл, каже тренер суперників, їм і не вистачило.

Інтрига ж на майданчику трималася до останньої чверті, яка і стала вирішальною. Тому результатом тренер Володимир Журжій задоволений, а от якістю, каже, не дуже.

В останній же чверті допомогли здобути солідну перевагу в рахунку потрійні влучання Федчука, проходи Коцька та вдалі дії Зайця. Врешті, команда “Старого Луцька” перемогла із рахунком 105-74.