На колишній території КП “Луцькі ринки” залишилося менше 50 контейнерів з понад 450, які знаходилися на цих ділянках до початку переїзду.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав радник міського голови Луцька Ігор Поліщук.

Лише за 2 останні дні з вказаних територій вивезено більше 222 металевих контейнери, з яких по заявах про добровільний переїзд, що подані підприємцями та самостійно підприємцями вивезено 194 металевих контейнери. На території ринку одначасно працює до 10 одиниць техніки, що вивозить металеві контейнери.

“Велику кількість контейнерів власники перевозять на ринок “Новий”, тому немає жодних сумнівів, що незабаром він запрацює на повну потужність. А від понеділка почали надходити заяви про добровільне перевезення металевих контейнерів з земельної діяльнки, яку орендує ФОП Пахолко Л.П., які силами міської ради будуть безкоштовно перевезені на ринок “Новий”, – наголосив Поліщук.

На колишній території КП "Луцькі ринки", території, що обслуговувалася ТОВ "МТС Агросервіс" та ПФ "Скорпіон-Плюс" залишилося менше 50 контейнерів з більше, ніж 450, які знаходилися на даних ділянках до початку переїзду.Лише за 2 останні дні з вказаних територій вивезено більше 222 металевих контейнери, з яких по заявах про добровільний переїзд, що подані підприємцями та самостійно підприємцями вивезено 194 металевих контейнери. На території ринку одначасно працює до 10 одиниць техніки, що вивозить металеві контейнери.Сьогодні вивіз контейнерів силами міської ради і за добровільними заявами і самими власниками продовжується.Велику кількість контейнерів власники перевозять на ринок "Новий", тому немає жодних сумнівів, що незабаром він запрацює на повну потужність.А від понеділка почали надходити заяви про добровільне перевезення металевих контейнерів з земельної діяльнки, яку орендує ФОП Пахолко Л.П., які силами міської ради будуть безкоштовно перевезені на ринок "Новий".Усе сміття, яке залишилося на вказаних земельних ділянках буде прибрано комунальними службами міста.

Gepostet von Ihor Polishchuk am Mittwoch, 27. Mai 2020