У Луцьку презентували громадську організацію “Асоціація журналістів Західної України”. Головою правління організації стала Катерина Дулапчій, її заступником – Олександр Бугаєнко.

15 травня, одразу після презентації організації, Олександр Бугаєнко провів тренінг для працівників 12 каналу. Він проаналізував роботу журналістів і пояснив, як можна її вдосконалити. Олександр також поділився своїми секретами створення новин для телебачення.

На тренінг прийшли усі журналісти, оператори й режисери монтажу 12 каналу. Кожен з них міг просто під час тренінгу спробувати застосувати рекомендації спікера й послухати його зауваження.

До слова, напрямом діяльності громадської організації “Асоціація журналістів Західної України” є участь в організації, а також самостійне проведення конференцій, семінарів, змагань тощо.

Організація планує втілити кілька проектів спільно з 12 каналом, серед них: бізнес-тренінги, семінари та вебінари і дитяча телешкола.

“Ми заснували проект “Відкритий день на 12-му каналі”, в рамках якого до нас постійно приходять дітки, знайомляться з роботою усіх співробітників каналу. До речі, для соціально незахищених верств населення такі екскурсії безкоштовні”, – пояснила секретар ГО “Асоціація журналістів Західної України” Ірина Степановська.

“Ми бачимо, як горять очі школярів після екскурсії, як їм хочеться усе не тільки побачити, а й спробувати. Тому плануємо ще один проект – телешколу, де всі охочі зможуть навчитися журналістському ремеслу”, – пояснила жінка.

Після тренінгу до громадської організації вступили ведучий Богдан Коваль, головний редактор інтернет-видання “Район Луцьк” Анатолій Котлюк, редакторка сайту 12 каналу Іванна Шуба та інші медійники.

“Є багато різних громадських організацій, наша ж, сподіваюся, носитиме більш практичний характер. Хочеться, щоб усе було не лише на папері, тому і роботу ми почали не зі звичайної презентації, а саме з навчання-тренінгу”, – сказала  Катерина Дулапчій.