Україна, як і весь світ, переживає нелегкий період – усі сили спрямовані на боротьбу з коронавірусом. Однак медики, які нині найбільше потребують захисту і підтримки, не мають необхідного обладнання для порятунку хворих. Саме тому народний депутат України Степан Івахів вирішив допомогти тим, хто стоїть на передовій боротьби з вірусом. 

3 квітня він передав для Волинської обласної інфекційної лікарні потужний гематологічний аналізатор Sysmex XN-350 вартістю 580 000 грн.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Про допомогу медикам, самоізоляцію і карантин: розмова з народним депутатом Степаном Івахівим

За його словами, криза завжди проявляє справжнє обличчя кожної людини.

“Люди, які мають можливість: активісти,  бізнесмени, політики, долучаються всіма можливими способами. Люди шиють  маски, жертвують на рахунки лікарень, купують обладнання. Адже вірус не зважає на соціальний статус і статки. На жаль, ця криза далеко не перша, і точно не остання. Тільки згуртувавшись і долучившись разом, ми подолаємо цю складну ситуацію та взагалі будь-яку кризу”, – наголосив Степан Івахів.

 

Зазначимо, фонд “Патріоти Волині” бере активну участь у боротьбі проти коронавірусу: почали із засобів захисту, масок, рукавичок, санітайзерів. А тепер займається обладнанням.

Благодійники поспілкувалися із працівниками лікарні і з’ясували, що зараз  лабораторія при аналізі крові може визначити вручну 15 параметрів. Цей новий аналізатор визначає 59 параметрів автоматично, і здатен за годину проводити 80 тестів. Зараз в області є тільки один такий апарат – в перинатальному центрі.

“Це дуже потужний апарат. Ми дуже вдячні, від всіх хворих, від всіх інфекційних хворих, від всіх хворих потенційно на COVID, від тих маленьких діток, яким дуже важко взяти загальний аналіз крові. Дякуємо вам за небайдужість”, – сказала завідувачка лабороторії Волинської обласної інфекційної лікарні Анна Ющук.

“Сподіваємось, цей апарат дозволить тепер і працівникам вашої лікарні працювати швидше та ефективніше, та допоможе точно і оперативно встановлювати діагнози пацієнтам”, – наголосив Степан Івахів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Компанія WOG передала волинським медикам талони на пальне