Дев’ятеро студентів Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» завершили переддипломну практику на Рівненській АЕС. Своїми враженнями і думками від перебування на підприємстві вони поділилися під час зустрічі із заступником генерального директора РАЕС з персоналу.

Дев’ятеро студентів Національного технічного університету «Київський  політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського» завершили переддипломну практику на  Рівненській АЕС.

«Мали можливість побачити начинку обладнання, яке ми вивчали протягом 4 років на кресленні. Тому наші враження колосальні», м каже студент Андрій Курник.

Своїми враженнями і думками від перебування на підприємстві  студенти-практиканти поділилися під час  зустрічі із заступником генерального директора РАЕС з персоналу Ігорем Вітковським. Для керівника важливо було почути як про позитивні моменти в організації  виробничої практики, так і ті, що потребують вдосконалення, а ще дізнатися, що хвилює сьогодні молодих людей.

«Ця зустріч була досить жива, досить цікава, студенти були активні. Зачепили ряд важливих питань. Зокрема спілкувалися про перспективу співпраці станції з навчальними закладами в частині впровадження дуальної освіти», – розповів представник управління кадрів РАЕС Сергій Вакуліч.

Саме обговоренню  можливості дуальної освіти  присвятили найбільше часу, адже  сьогодні вона стає дедалі популярнішою. Крім того, Ігор Вітковський поінформував про соціальні гарантії для молодих атомників, закликав вивчати англійську мову, вона – потреба сьогодення.

Студенти 4-го курсу невдовзі  отримають дипломи бакалавра, тож час замислитися над майбутнім працевлаштуванням. Тому у таких зустрічах зацікавлені як  студенти, так і керівництво підприємства.

«Головне – що вони зацікавлені, що їм подобається станція, вони побачили яке на вигляд виробництво. В очах було видно, що вони зацікавлені і мотивовані працювати на Рівненській АЕС», – поділився враженнями Сергій Вакуліч.