У Волинському національному університеті імені Лесі Українки продовжують впроваджувати дуальну освіту. Цього разу теорію разом з практикою на телеканалі поєднуватимуть студенти-журналісти. Тристоронню угоду освітній заклад підписав із 12 каналом.

«Із 12 каналом – це вперше. І оскільки в нас досить тісна співпраця, багато випускників працюють на цьому телеканалі, це один із провідних телеканалів нашого волинського простору, то ми надзвичайно зацікавлені», – розповіла проректорка ВНУ Наталія Благовірна.

Троє студенток якраз проходять курс тележурналістики, тож практичні навички та нові знання їм неабияк важливі. Дівчата до кінця семестру пробуватимуть свої сили у телевізії, і від того, як себе зарекомендують, залежатиме й оцінка з дисципліни.

«Нова людина, тим більше без якогось досвіду, моживо, не завжди позитивного, своїх поглядів без стереотипів, а з новим баченням і нового покоління, якщо так можна сказати, – це завжди шанс для професії, для галузі покращитися, освіжитися», – прокоментував очільник каналу Юрій Ричук.

Самі ж студентки поки хвилюються, та налаштовані, кажуть, рішуче. Мовляв, дуже цікаво глянути на телевізійну кухню зсередини.

До слова, у волинському виші вже більше як триста студентів різних спеціальностей апробували такий метод навчання. І список колаборацій в університеті планують лише розширювати.