У Ковельській центральній районній лікарні обладнали 3 нові операційні.

Створення госпітального округу спонукало ковельських медиків збільшити кількість місць у відділенні реанімації. Для цього частину палат в хірургії  на 5-му поверсі ЦРЛ переобладнали для потреб відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії.

“Маємо 4 реанімаційні зали, в кожному з яких по 3 ліжка. Палати мають скляні перегородки та підвісні консолі, на яких налаштована сучасна медична апаратура”, – розповіла завідувачка відділення реанімації Тетяна Приходько.

За сприяння народного депутата України Степана Івахіва понад 1,3 мільйона гривень субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток в медичному об’єднанні використали для заміни покрівлі інфекційно-неврологічного корпусу ЦРЛ.

“Тільки недавно, здається, ми відкривали тут щось нове, а сьогодні перерізали одразу 5 стрічок! Це абсолютно європейський кваліфікований підхід. Це не тільки про якісне обладнання. Лікарі фахово дуже сильно вдосконалюються. Це помітно, – сказав Степан Івахів.

Завдяки співпраці з органами влади та залученню приватних інвестицій  для потреб діагностично-радіологічної служби Ковельського МТМО в лікарні встановлено сучасний комп’ютерний томограф та унікальний для Волині апарат МРТ вартістю 1, 2 мільйона євро.

“Це півторатесловий магніт, який є золотим стандартом в діагностиці МРТ для дослідження пацієнтів. На ньому можна робити дослідження  головного мозку, органів черевної порожнини та серця”, – розповів представник компанії-інвестора Роман Каліщук

Загалом Ковельське МТМО отримало сучасне медичне обладнання та техніку на загальну суму понад 18,9 мільйона гривень.

“Ця лікарня і об’єднання в цілому не поступається обласній лікарні чи Луцькій міській лікарням — і це дуже добре. Тішуся тим, що в Україні є такі свідомі люди та професіонали, які просто роблять свою справу”, – зазначив голова Волинської ОДА Олександр Савченко.