Уряд оновить програму надання субсидій. Вже в наступному опалювальному сезоні виплати будуть виплачуватися грошима. На думку посадовців, це буде мотивувати до ще більшої енергоефективності. Ця програма спрямована саме на ті верстви населення, які дійсно потребують субсидій.
Їх визначатимуть за новими критеріями. Відтепер виплат не призначатимуть, якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років. На зустрічі з регіональними ЗМІ Міністр соціальної політики Андрій Рева розповів про зміни отримання субсидій для власників житлової площі.

Також в уряді порушили питання тіньової зайнятості. Тепер тим, хто є дійсно безробітним, а не на заробітках закордоном, необхідно стати на облік до центру зайнятості. А тим людям працездатного віку, хто претендує на субсидію, але не реєструється, як безробітний, автоматично рахуватимуть у дохід три прожиткові мінімуми. Станом на сьогодні – це 5286 гривень.Згідно із новою програмою, внутрішньо-переміщені особи відтепер зможуть оформити субсидію без договору оренди житла – лише на підставі заяви і декларації. Також за економію ресурсів за підсумками опалювального сезону будуть преміювати.