Унікальне обладнання та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В медичному центрі “Боголюби” вже півроку працює центр реабілітації. Лікарі розповідають, над його створенням трудилися десятки людей. Оснащення тут одне із найсучасніших.

Чимало процедур зосереджені на лікуванні хребта та відновлення опорно-рухових функцій після травм. Саме для витяжки хребта тут є так званий тракційний стіл.

Людмила Ревунець пережила складну операцію після перелому гомілкової кістки, тож тепер нога потребує відновлення.

Є й інші прилади, які допомагають пацієнтам швидше позбутися милиць. Левову частку у центрі займає водолікування. Тут є кімнати зі спеціальними ваннами для гідромасажу. Також для пацієнтів облаштували душі та сауну. Однак найунікальнішим, за словами лікарів, є басейн. Адже саме тут є можливість проводити процедури з підводної витяжки хребта. На спеціальному пристрої виставляють масу тіла людини, відповідно до того регулюється навантаження.

Скористатися такою процедурою можуть і люди з інвалідністю. Їх занурюють у басейн за допомогою відповідного пристрою. Після водних процедур – лікувальний масаж. Лікують у реабілітаційному центрі й аромотерапією.

Для цілковитого фізіологічного відновлення пацієнтам пропонують заняття у тренувальній залі. Окрім звичних тренажерів тут є так звана клітка, де фахівці з хворими займаються вправами з відновлення функцій кінцівок. Пацієнти стверджують, що процедури в лікарні дійсно допомагають.

Лікарі розповідають, що в центрі завше раді ветеранам АТО. Та й у медичному закладі постійно є психолог.

Окрім відновлювальних процедур, пацієнтам пропонують посмакувати лікувальний чай на травах.