На Волині судитимуть колишнього ВО начальника Головного управління Держгеокадастру в області Олеся Івщенка. У квітні цього року посадовець погорів на хабарі у 20 тисяч доларів за те, що віддав у приватну власність три земельні ділянки.

Навколо Іващенка не раз виникали скандали. У жовтні 2017 його відставки вимагали ветерати АТО. Мовляв чиновник не давав їм земельні ділянки, як це передбачено законом. Натомість, продавав землю людям з інших областей.

Відомий Іващенко і далеко за межами області. В 2014 році його звинувачували в відмиванні понад 57-ми мільйонів гривень через структури міноборони. Усе обійшлося внесенням застави. Цього ж разу підозрюваному інкримунують хабарництво за що загрожує до трьох років.

У прокурратурі кажуть, що з цією історією напряму пов’язаний ще один чиновник – виконувач обов’язків “Волинського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою”, який нібито цілий місць всіляко підбурював керівника одного акціонерного товариства дати хабар 70 тисяч – тому ж Іващенку, за що і попався. Наразі йому обирають запобіжний захід.