У Луцьку знайшли підпільний цех з виготовлення алкоголю.

Цех для виготовлення фальсифікату лучанин облаштував в підвальному  приміщенні свого житлового будинку, – інформує прес-служба управління ГУ ДФС у Волинській області.

В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст. 199 та ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України встановлено, що в обласному центрі функціонує підпільний цех, в якому здійснюється незаконне кустарне виготовлення алкогольних напоїв під виглядом відомих торгових марок.

Весь цикл незаконного виробництва, що здійснювалося у вкрай неприйнятних санітарних умовах, зафіксували в ході проведення огляду вказаного підвального приміщення. Більш того, під час огляду правоохоронці застали на «гарячому» одну з осіб, причетних до виготовлення фальсифікату.

Самого ж організатора виявлено в Володимирі-Волинському. Чоловік саме транспортував з метою збуту значну партію незаконно виготовлених горілчаних виробів. За попередньою інформацією встановлено, що лучанин реалізовував власно виготовлений фальсифікат в роздрібній торгівельній мережі міста.

В результаті проведення заходів вилучено 700 літрів рідини з характерним запахом спирту, майже 2000 пляшок готової  горілчаної продукції, марки акцизного податку з явними ознаками підробки, 500 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, порожні скляні пляшки з наклейками відомих виробників, корки, пластикову тару, шланги, лійки спиртометри, що використовувались в ході здійснення протиправної діяльності.

Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 600 тисяч гривень.