У пошуках компромісу. Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства разом з омбудсменом спілкуються з аграріями в різних регіонах на тему земельної реформи. Кажуть, що нині господарів найбільше хвилює питання обігу, зокрема хто і скільки землі зможе купувати.

У Луцьку на земельному форумі зібрався повний зал зацікавлених. Аграріям запропонували озвучити свої пропозиції. Висловити позицію господарів з Любомльського району взявся Микола Боровик. У народу і владців думки різняться.

Говорили і про договори оренди, іноземних інвесторів, земельний банк, рейдерство, корупцію у геокадастрі. А далі національний діалог лунав все гучніше і гучніше.

Висловлювали не лише невдоволення, а й конкретні пропозиції.

Ще волиняни пропонували обмежити форму власності. Утім заступник міністра Тарас Висоцький вважає, що статус юридичної особи має бути збережений. Це – можливість інвестувати. Урядовець зазначив, деякі пропозиції аграріїв справді слушні.

Представники президента і уряду провели такі форуми в десятьох регіонах, до кінця року планують об’їхати всю Україну. Почуте проаналізують, обіцяють врахувати і вже готують законопроект.