Жителі Струмівки, Боратина, Підгайців, Рованців та Липин збираються на мітинг під стінами ПрАТ “Волиньобленерго”. Люди кажуть, що не витримують щоденного відключення світла, яке триває роками.

Про це у коментарі 12 каналу розповіла жителька села Струмівка Олена Кулієва.

За її словами, люди страждають через перепади електроенергії вже не перший рік – світло відключають ледь не щодня, а причини таких заходів енергетики не називають.

“Років 6 тому в нас увечері була “дискотека” в будинку. Знаєте, коли світло мигає і неможливо навіть дивитися. Ми тоді писали скарги, прийшли електрики, щось зробили і все закінчилося. А років 2 тому почалися нові проблеми – іноді щодня, іноді через день нам відключають світло. Просто так, без попередження. А коли дзвонимо дізнатися причину – нічого конкретного не кажуть”, – пояснила Олена.

Вона додала, що люди готові на рішучі кроки. Так, у понеділок, 15 липня, мешканці одразу кількох сіл планують мітингувати під стінами “Волиньобленерго” на вулиці Єршова, 4. Їх головна вимога – назвати та усунути причину частих відключень електроенергії. Початок акції – о 9.00.

Організатори просять долучитися усіх, кого турбує ця проблема. А також закликають ЗМІ підтримати їх інформаційно.