Волинянка-прикордонниця з Устилуга, на городі якої знайшли закопане немовля, перебуває на лікуванні. Жінка провину не визнає. Лікарі категорично забороняють з нею зустрічатися – кажуть, це може зашкодити її здоров’ю.

Стан жінки оцініюють, як середньої тяжкості.  Сама жінка на контакт не йде, без її згоди розповідати будь-що лікарі відмовляються, – йдеться у сюжеті ТСН.

За попередньою інформацією, дитина народилася у вуличній вбиральні. Того ж дня її закопали на городі. Тіло немовляти було замотане у плівку, вже під час огляду експерти побачили пошкоджений череп. Слідчі підозрюють: дитину закопала саме мати. Була малеча у той час жива чи ні – ще належить з’ясувати.

Зазначають, що про вагітність  20-річної дівчини сусіди не знали. Дівчина жила разом з батьками та сестрою, поспілкуватися з ними не вдається – будинок зачинено. У селі впевнені, що родичі жінки знали про вагітність. Версію про те, що їй допомогли позбутися немовля, тепер перевіряє прокуратура.

Сама підозрювана працює прикордонницею. Те, що вона була вагітна, колеги не помічали. “Зранку якраз мінялася з чергування, все було нормально, ніяких скарг на здоров’я, погане самопочуття вона не повідомляла”, – запевняє начальник прес-служби Львівського прикордонного загону Ярослава Мельник.

У жіночій консультації впродовж усіх восьми місяців вагітності на обліку не стояла. Адвокат нині стверджує: жінка й не знала, що вагітна.

“Дитя народилося мертве, стосовно закопували чи не закопували – ми не готові цю інформацію розповсюджувати”, – заявив юрист Тарас Максимович.

Відомо, що свою провину жінка не визнає. У справі призначили декілька експертиз,  зокрема й ДНК-дослідження.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На Волині водій збив 4-річну дівчинку. Дитину забрали в лікарню