До дня народження 12 каналу – лічені дні! Від класичного святкування ми вирішили відмовитися. Натомість у свій день народження зробимо подарунок іншим!

На 12 каналі відбудеться благодійний марафон, кошти з якого підуть на розвиток Центру іпотерапії “Ромашка” у селі Вишнів Ківерцівського району. Його розвитком займається ГО “Сильні діти” – батьки хворих діток, яким дуже потрібні заняття на конях.

Що ж це за марафон? Усе просто. З 10:00 24 серпня у студію 12 каналу у режимі нон-стоп приходитимуть гості –  друзі, партнери і працівники компанії. Нині ми вже готові назвати частину гостей, із якими у прямому ефірі спілкуватимуться наші ведучі Богдан Коваль та Луїза Киримова:

  • тренер Центру іпотерапії “Ромашка” Володимир Маруняк;
  • Сергій Костюк, який займається в Центрі іпотерапії “Ромашка”, а також його мама Наталія;
  • членкиня Наглядової ради ПрАТ “Луцьксантехмонтаж №536” Ірина Патлашинська;
  • ресторатор Олег Іванюк;
  • медійниця, членкиня Наглядової ради НСТУ Катерина Дулапчій;
  • радник міського голови Луцька Ігор Поліщук.

Також гостями нашого марафону стануть працівники 12 каналу – вони поділяться всіма секретами закулісся телевиробництва!

А ще ми будемо приймати вітання від відомих волинян: народного депутата Ігоря Гузя, журналістки Лариси Івшиної, голови Волинської обласної ради Ірини Вахович, Олега Галущака (ГК “Континіум”), виконавців Сергія Скулинця, Галини Конах, Тетяни Ярошик, Юлії Іванової, Юлії Собуцької.

Упродовж усього ефіру ми будемо приймати подарунки – у вигляді пожертв на розвиток Центру іпотерапії “Ромашка”. Збір коштів уже розпочато. Ми дуже радіємо, бо люди вже переказують перші донейти!

Усі, хто хоче долучитися, можуть вже надсилати гроші на рахунок:
4149 4991 2412 3116 (Маруняк Володимир)

До слова, торік у свій день народження 12 канал влаштовував благодійну вечірку, усі виручені кошти (а це 50 000 гривень) передали на будівництво Центру іпотерапії “Ромашка”.