У рідному селі благодійника та відомого українця Ігоря Єремеєва Острожці на Рівненщині уже вшосте відбувся футбольний турнір, присвячений його пам’яті. З дня його загибелі уже минуло шість років, а його справи пам’ятають рідні, партнери і односельчани.

Чому саме футбол та як зіграли команди цьогоріч – розповіла Марія Вавринюк.

Брат Євген Єремеєв каже, що має за місію розвивати футбол у рідному селі.

«От під час таких змагань, таких дійств знаходять потім чемпіонів у збірних командах України, вони виступають на Європу і так далі. Ми робимо правильну справу. Я думаю, що трибуни і кількість учасників це підтверджують. Це правильний рух у правильному напрямку», – зазначив Євген Єремеєв.

«Тяжко сказати, але це пам’ять про ту людину, яку я поважав, цінував, яка багато чого зробила для людей, для України, для цього села і для мене особисто», – каже співорганізатор турніру Олександр Гордійчук.

Турнір цьогоріч тривав два дні: грали діти і дорослі – 16 команд з усього району.  Спортсмени кажуть, для них це чудова нагода продемонструвати, хто в цьому краї краща команда.

Бігають у футбол тут усі: будівельники, трактористи і навіть священники.

Острожецький батюшка розповів, що грає у футбол вже років із 15 і має за честь брати участь у такому турнірі.

«Священник не тільки повинен бути в рясі і служити молитвою до Бога, а й ще повинен бути прикладом як із духовної сторони, так і фізичної. А ми всі знаємо що спорт – це здоров’я і це така річ, яка не купується за жодні гроші», – каже священник і футболіст Роман Жаржицький.

На змаганнях традиційно не тільки молодь, а й старше покоління. Віталій Олександрович вболівати за своїх приходить щороку. А ще вважає, що це добра справа і її треба підтримувати.

«Кожного року організовують хлопці це дійство, є де дітям відпочити, погратися. Також безплатно пригощають морозивом, водичкою, все, як то кажуть, для дітей і глядачів», – каже він.

Таким чином люди кажуть, віддають шану односельчанину, який завжди дбав про село і допомагав людям.

Організаторка турніру і мешканка Острожця Ярослава Острожчук радіє, що спортивне дійство переросло у свято для всього села.

«Дуже радує те, що долучаються не тільки спортсмени, а супроводжують це свято наші прекрасні діти, наше підростаюче покоління. І наш обов’язок – пронести цю любов до спорту, до України, як любив Ігор Миронович, від маленького покоління до старшого», – зауважила організаторка турніру, директорка компанії «Євротон» Ярослава Острожчук.

Перемогу у футбольних змаганнях третій раз поспіль здобула команда «Камаз-Агро», друге місце – в острожецьких спортсменів, а третє посіли «Ярославичі».

У дитячому турнірі ж першість отримали «Довгошиї».

Усіх учасників нагородили відзнаками, а призерів ще й грошовими презентами.