В один день здійснилися відразу дві мрії. Адвокатки Вікторія Доманська та Алла Левчук-Микитюк до дня юриста відкрили адвокатське об’єднання “Правова допомога 1”.

“Насправді до цієї мрії ми йшли дуже довго. Важко було, тому що взагалі щось нове починати – це завжди важко і завжди трішечки страшно. Але ми дуже раді, що ми все таки наважилися і дійшли до здійснення нашої мрії”, – каже адвокатка, керуюча партнерка АО «Правова допомога 1» Вікторія Доманська.

Аби цього дня здійснилася не лише їхня мрія, адвокатки під час святкування Урочисте відкриття об’єднання “Правова допомога 1” збирали кошти на лікування трирічного Павла Якимова із Затурців, який через цілий букет діагнозів не може ні ходити, ні сидіти. Фінансово допомогти вирішили також онкохворій викладачці університету “Україна” Наталії Рязанцевій.

“Ми сьогодні хочемо зробити так, щоб не просто відсвяткувати наше відкриття, а щоб зробити щось важливе. Важливе для цих двох сімей. Тому що не буває маленьких чи великих справ”, – ділиться каже адвокатка, керуюча партнерка АО «Правова допомога 1» Алла Левчук-Микитюк.

Привітати адвокаток та допомогти здійснити мрії двох важкохворих волинян прийшли їхні рідні, колеги, знайомі та друзі.

Привітання з нагоди відкриття адвокатського об’єднання “Правова допомога 1” звучали від усіх без винятку гостей. Хтось вітав святковим тортом, хтось квітами, а хтось словами. І майже всі долучилися до тієї доброї справи, яку ініціювали адвокатки – фінансово підтримали волинян, які мріють побороти страшні недуги. До збору коштів можете долучитися і ви.

Для порятунку онкохворої Наталії Рязанцевої можна надіслати кошти на картку: 41 49 43 93 14 68 45 01.

Гроші на операцію та реабілітацію трирічного Павла Якимова можна відправити на рахунок: 47 31 21 96 40 63 34 87.