Самодіяльний театр ГО “Добродія в дії” – особливий. Творчо обдаровані люди з інвалідністю напередодні Різдва відтворили на сцені традиції Святвечора на Поліссі. Режисер-постановник вистави Володимир Кравчук переконаний: такі артисти беруть не гонором, а щирістю.

На Святвечір у кожній оселі готують 12 пісних страв. На стіл кладуть сіно, накривають його полотняною скатертиною. У центрі столу – макітра із кутею. Поруч – колядник…

Усі страви на святковому столі – справжні: їх готували за домашніми рецептами. Олег та Богдана на сцені – брат та сестра. По життю – просто друзі. Кажуть: найважче побороти хвилювання перед виходом на сцену.

Все, що відбувається на сцені, перенесено з життя. Речниця громадської організації Ольга Яренчук каже: в житті вони, як і в театрі, одна родина. Тому на Різдво завжди збираються разом.

У фіналі вистави звучали колядки. Глядачі в залі не лише аплодували, а й колядували самі, дякували та вітали самодіяльних акторів. А потім усі разом скуштували приготовлені власноруч різдвяні гостинці.