16 років – 16 подарунків! Гіпермаркет “Там Там Сімейні традиції” незабаром відзначатиме день народження. З нагоди свята для відвідувачів підготували багато сюрпризів.

Подарунки можна отримати, взявши участь в акції. Для цього потрібно скупитися у “Там Тамі” на п’ятсот гривень, кинути чек у скриньку, написати на ньому свій номер телефону, прізвище та ім’я. До слова, розіграші у гіпермаркеті – вже добра традиція. Їх проводять не тільки до дня народження, а й чи не на кожне свято у році. Таким чином “Там Там” дякує своїм відвідувачам.

До слова, “Там Там” – перший гіпермаркет у Західному регіоні. 16 років тому більшість людей у Луцьку купували продукти на ринку, аж тут з’являється торгова площа у понад чотири тисячі квадратів. Тоді, каже операційний директор гіпермаркету Віктор Кульбачинський, мало хто вірив, що тут буде торгівля. Але завдяки правильним підходам “Там Там” досі зберігає лідерські позиції на ринку торгівлі.

Прийти у “Там Там” кличуть і в день народження 19 листопада. На відвідувачів чекає багато знижок, акцій та розіграшів, які розпочнуться о 15 годині.