Захопливі та корисні розваги для наймолодших відвідувачів вкотре організував гіпермаркет “Там Там”. Цього разу на території Coffee Place діти вчилися власними руками виготовляти мило.

Як це було – бачили журналісти 12 каналу.

Майстер-клас допитливій малечі провела миловар Надія.

“Ми тут проводимо майстер-клас з виготовлення мила з таких маленьких мильних фігурок, дітки самі це все виготовляють, додають різні ароматизатори, які їм до душі. Робимо це, щоб дітки були зайняті, бо зараз ні школи немає, ні гуртків ніяких… Тож ми щосуботи збираємо тут охочих навчитися новому”, – каже миловар Надія.

Усі необхідні матеріали плюс дитячий креатив та фантазія – і ось вже готове пахуче мило. Дітки розважаються, батьки тішаться такому заняттю для своєї малечі. Лучанка Аліна вже отримала подарунок від доньки: цілий набір мила, адже усі доробки дітлахи можуть забрати з собою.

“Це дрібна моторика, розвиток мозкової діяльності, адже потрібно подумати, що зробити, як зробити. Це було корисно і цікаво, дитина задоволена”, – каже пані Аліна.

Ідей для занять наймолодших відвідувачів гіпермаркету ще дуже багато, каже речниця “Там Таму” Раїса Ткачук.

Тож майстер-класи неодмінно матимуть продовження.

Для того, щоб долучити до дійства своїх малюків, реєструйтеся на сторінці гіпермаркету Там Там у фейсбуці. Далі, поки ви скупляєтесь або ж відпочиваєте, корисним дозвіллям ваших дітей займуться організатори.