Щокварталу косметичний, а що два роки капітальний ремонт. Усе через постійний грибок та плісняву. Люди, які мешкають у Луцьку в одному із будинків, що на вулиці Володимирській бідкаються. У їх п’ятиповерхівці уже кілька років протікає дах.

Поки на стелі квартири пані Валентини немає чорних плям. Та це, переконує, ненадовго. Як тільки почнуться дощі, з люстри тектиме. Гроші на паркет − ніби викинули на вітер. Сусіди теж б’ють на сполох. Через плісняву у квартирі − хворіють діти.

Мешканці уже рік як створили ОСББ, тож на допомогу жеків розраховувати не доводиться. Вартість ремонту даху дотягує до трьохсот тисяч. Тож квартировласникам доведеться скинутись по 10 тисяч гривень на покрівлю. Стільки у них немає. У міськраді теж проект повністю не профінансують.
До 15 травня до міськради можна надсилати проекти, потім комісія визначить переможців. Тобто будинки, у яких ситуація найгірша. Минулого року було прийнято 54 заяви − і на усі ініціативи міськрада виділила гроші.  Загалом − 8 мільйонів гривень.