Капітальних ремонтів доріг цьогоріч не буде. Про це наголошують і в Ковельській громаді. Втім, без уваги дорожню інфраструктуру, кажуть, не лишать, і техніка вже працює на вулицях міста. Що ж лататимуть найближчим часом – у сюжеті.

Мікрорайон Ковель-2 більшість знають якраз через вкрай кепські дороги, бо ж тут суцільні ями та вибоїни. І змінити цю ситуацію, кажуть місцеві урядники, – одне із першочергових завдань.

«Цьогоріч передбачили близько 10 млн гривень, щоб продовжити облаштування доріг напівпросочуванням у другому Ковелі. Це та робота, яку ми почали в минулому році. В цьому році хочемо її по другому Ковелю завершити, щоб там більш-менш дороги були в нормальному стані. Бо років 20 у цьому мікрорайоні до доріг не було серйозної уваги», – розповів заступник Ковельського міського голови Тарас Яковлев.

До слова, поки в Україні воєнний стан, будь-які видатки з місцевих бюджетів на капітальні ремонти призупинені. Тому зосереджують увагу на поточних ремонтах найбільш важливих ділянок, де велика інтенсивність руху.

«Плануємо робити вже такі серйозніші ремонти… по вулиці Заводській від Володимирської до Відродження, по вулиці Левицького, це по вулиці Волі, це в’їзд до нашого водосховища, який був взагалі у жахливому стані», – перелічує Тарас Яковлев.

Навесні, кажуть, частину ямкових ремонтів уже провели. Зокрема вирівнювали дорожнє покриття на вулицях у центральній частині міста, а також у районі Брестської та Володимира Кияна. Лататимуть і проблемні ділянки у віддалених куточках громади.