31 березня 2019-го – важливий день не лише для жителів України, а й для її громадян з різних куточків світу, адже цього дня обирають Президента країни.

12 канал влаштував пряме включення з представницею української діаспори в Туреччині і дізнався про особливості голосування там.

“Ми вирішили зробити такий собі телемарафон під час виборів: протягом дня робимо прямі включення з Ковеля, Новолинська тощо. А потім подумали: чому б не зробити включення з іншої країни? Я мала контакти активної громадської організації “Українці в Анкарі”, домовилася про включення з її керівницею Юлією Білецькою. Технічні можливості нашого каналу забезпечують можливість проведення таких ефірів, тож, думаю, на цьому ми не зупинимося – будемо практикувати це й з іншими країнами”, – розповіла керівниця проекту Катерина Дулапчій.

У прямому ефірі про особливості в Туреччині з Юлією Білецькою спілкувався ведучий 12 каналу Богдан Коваль.

“Виявляється, у Туреччині діють 3 виборчі дільниці у різних містах. На кожній з них – по приблизно 200 виборців. Тобто усього там можуть взяти участь у виборах близько 600 українців. І вони активно голосують. Про це й багато іншого розповіла нам Юлія, яка проживає в Анкарі”, – поділився Богдан Коваль.