Рідні стіни та майстерність допомогла юним тенісистам з Луцької ДЮСШ номер два вибороти перше командне місце у Міжнародному турнірі з пінг-понгу. Другими були майстри ракетки з Бреста. Бронза − у  команди зі Львівської області. Загалом у змаганнях взяли участь 120 юних тенісистів з різних куточків України та Білорусі. Турнір, традиційно присвячений пам’яті відомим волинським тренерам Віллі Змунчило та Миколи Блонського організували вже вдесяте.

Останні чотири роки організаторам − керівництву другої луцької ДЮСШ, активно допомагає корпорація «Kromberg & Schubert Україна».
За чотири роки співпраці із “Кромбергом” та за сприяння влади в другій спортивні школі зробили ремонт, перекрили дах. Тут з’явилися зручні металічні шафи для одягу та тенісні столи. Також завод фінансує й міжобласні та закордонні поїздки юних спортсменів. Саме до одного з таких змагань зараз і готуються вихованці другої луцької спортивної школи.

За кілька днів вони їдуть до Польщі. І є сподівання, що після цього польські майстри ракетки завітають із відповідним візитом. А відтак географія турніру імені відомих тренерів розшириться.
Компанія “Kromberg & Schubert” систематично реалізовує соціальні ініціативи. У планах меценатів й надалі допомагати другій спортивній школі. За декілька днів тут відбудеться шаховий турнір.