Ще смачніше та ще якісніше! Компанія WOG уклала угоду з новим постачальником сосисок для хот-догів – компанією Глобино. Нового партнера шукали довго, адже хотіли обрати найкращого серед найкращих на українському ринку. 

Це лідер українського ринку. Ми дуже раді, що з’явився в нашій сім’ї-компанії WOG такий партнер. Наш хот-дог стане ще смачнішим, ще кращим, і ми будемо готувати нові цікаві продукти разом з цим партнером для українського ринку і каналу АЗК”, – зауважив директор дирекції громадського харчування компанії WOG Максим Пятаков.

Процес відбору тривав понад три місяці. Компанія WOG поставила ряд вимог перед потенційними постачальниками. Це – якість м’ясної продукції та справедлива ціна. Окрім того, проводили аудити всіх підприємств, з якими планували працювати.

“Це дуже важливо, тому що зробити певну кількість якісної продукції для дегустації можна, а робити її кожен день на потоці може тільки високоякісне виробництво”, – каже Максим Пятаков.

Спеціально для WOG переможці тендеру розробили два види сосисок для хот-догів за унікальним рецептом. Це молочна та копчена сосиска у двох розмірах: стандарт та ХХЛ. Ви більше ніде не спробуєте таких – лише на заправках.

Але це лише початок співпраці двох компаній.

“Далі будуть розроблятися ексклюзивні новинки, які будуть виходити сезонно. Також вже є ексклюзивно розроблений смак котлет, які будуть представлені на АЗК після запуску сосисок”, – поділився комерційний директор “Глобинського м’ясокомбінату” Олег Малютін.

Купити хотдоги з новим смаком клієнти WOG зможуть вже наприкінці лютого