Після кількамісячної перерви на склозаводі Рокитному відновили повноцінне виробництво пляшок. Тепер завод може виготовляти ще більше продукції.

Вже понад 120 років у Рокитному працює склозавод. Він забезпечує скляними пляшками не лише вітчизняні компанії, а й чимало закордонних. На заводі виготовляють пляшки зеленого та коричневого кольорів різного об’єму та форми.

У другій половині березня на заводі розпочався демонтаж печі для варіння скла, яка пропрацювала 12 років. На її місці встановили нову – сучаснішу та потужнішу. Офіційно відкрили цю піч 6 травня. З того часу йшов процес нагрівання – температура всередині має сягати 1590 градусів за Цельсієм.

До кінця травня піч нагрілася до необхідної температури. Тож в останній день весни роботу склозаводу повноцінно відновили.

“Тут дуже особливий колектив. Відчутно одразу, що тут є справжня команда: професійна і надзвичайно згуртована”, – сказав під час запуску печі народний депутат України Степан Івахів.

Олег Галущак та Степан Івахів

До слова, стара піч виготовляла 220 тонн скломаси за добу. Це приблизно 500-600 тисяч пляшок – в залежності від асортименту, адже завод виготовляє вироби об’ємом від 200 грамів до літра. Нова ж піч зможе виробляти на 10% більше продукції.

Цього ж дня неподалік слозаводу відкрили сучасний стадіон, де  зможуть безкоштовно займатися усі жителі селища.

Фото Максима Шинкаря та Юрія Фетисова