Після кількамісячної перерви на склозаводі Рокитному відновили повноцінне виробництво пляшок. Тепер завод може виготовляти ще більше продукції.

Вже понад 120 років у Рокитному працює склозавод. Він забезпечує скляними пляшками не лише вітчизняні компанії, а й чимало закордонних. На заводі виготовляють пляшки зеленого та коричневого кольорів різного об’єму та форми.

У другій половині березня на заводі розпочався демонтаж печі для варіння скла, яка пропрацювала 12 років. На її місці встановили нову – сучаснішу та потужнішу. Офіційно відкрили цю піч 6 травня. З того часу йшов процес нагрівання – температура всередині має сягати 1590 градусів за Цельсієм.

До кінця травня піч нагрілася до необхідної температури. Тож в останній день весни роботу склозаводу повноцінно відновили.

“Тут дуже особливий колектив. Відчутно одразу, що тут є справжня команда: професійна і надзвичайно згуртована”, – сказав під час запуску печі народний депутат України Степан Івахів.

Олег Галущак та Степан Івахів

До слова, стара піч виготовляла 220 тонн скломаси за добу. Це приблизно 500-600 тисяч пляшок – в залежності від асортименту, адже завод виготовляє вироби об’ємом від 200 грамів до літра. Нова ж піч зможе виробляти на 10% більше продукції.

Цього ж дня неподалік слозаводу відкрили сучасний стадіон, де  зможуть безкоштовно займатися усі жителі селища.

Фото Максима Шинкаря та Юрія Фетисова

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.