У Ковелі на вулиці Заводській біля 3-го будинку мешканці успішно реалізували проєкт громадського бюджету: замість розвалених сходів тут тепер надійні та безпечні східці з пандусами. Облаштували й систему відеонагляду.

Найбільшою проблемою тут були східці до під’їзду. Адже усі вони були напівзруйновані, тож іноді дістатися до своїх осель ковельчанам було ой як нелегко.

«У нас є люди з інвалідністю, і ці під’їзди найбільш високі для мам з візочками», – каже голова ОСББ Микола Півнюк.

За 150 тисяч, які отримало ОСББ завдяки громадському бюджету, біля перших двох під’їздів підрихтували сходи та встановили пандуси. Тож тепер зручно заходити в домівку і літнім людям, і мамам з візочками.

«Ми дуже задоволені, бо пенсіонерів дуже багато в під’їздах. Дуже задоволені, що так зроблено хороше», – зазначила мешканка Ганна.

Окрім того, біля під’їздів облаштували систему відеонагляду.

«Цей двір є найбільш прохідним. У кінці будинку є зупинка, і мешканці навколишніх будинків йдуть цією територією. Тут майже не освітлюється… Були випадки зникнення майна в людей», – повідомив Микола Півнюк.

Встановили вісім камер відеоспостереження. Кожна оглядає територію поблизу свого під’їзду.

Місцевих жителів ще непокоїть стан прибудинкової території. Кажуть, цей двір один із найстаріших у місті і ремонту не бачив.

Місцеві урядники закликають ковельчан не хвилюватися. Тендер уже провели, оголосили переможця. Відремонтувати ці прибудинкові території мають за понад 8 мільйонів гривень. Роботи планують розпочати уже в березні.