Святкова сцена, подарунки для дітей та урочисте перерізання стрічки. Перша приватна школа у Луцьку “Think Global” офіційно відкрила свої двері. День знань відбувся нестандартно, у форматі “Сімейного вікенду”. Інноваційний підхід тут і до навчання, розповідають вчителі.

У приватній школі учнів називають “студентами”, аби змалку підготувати до дорослого життя. Вчитимуть усі предмети за всіма стандартами, однак англійську мову – посилено. Також, кожна дитина матиме особистого дорослого друга, так званого “ментора”.

Уроки у школі “Think Global” тривають близько 30-ти хвилин. Аби діти не втомлювались, – все відбувається в ігровій формі. За бажанням батьків, – учні мають денний сон, також комплексний обід, два додаткових перекуси за типом «шведського столу», прогулянки та активні перерви. Аби не відставати від світових тенденцій – вчителі постійно вдосконалюють свої навчики.

Велику увагу тут приділяють і безпеці. Територія закладу – закрита, із магнітними замками, домофоном та відеоспостереженням. Батьки в будь-який момент через смартфон зможуть побачити чим займається їхня дитина. Рік навчання обійдеться від 60 до 69 тисяч гривень.Однак, оплачувати можна частинами.

Приватна школа “ThinkGlobal” ліцензована міністерством освіти й науки України, а отже студенти отримуватимуть атестати державного зразка.