ПрАТ “Володимир-Волинська птахофабрика” входить до п’ятірки лідерів України з вирощування курей-бройлерів. Підприємство є одним з найбільших платників податків у Волинській області.

Лише з початку 2019 року до різних бюджетів уже сплачено 130 мільйонів гривень. До кінця року прогнозується ще майже 43 мільйони. На птахофабриці працює близько півтори тисячі людей, які отримують гідну зарплату. Середній її розмір – більше 13 тисяч гривень. Це дає можливість не виїжджати за кордон, а залишатися в країні, мати достойну оплату праці.

Птахофабрика забезпечує своїх працівників медичним страхуванням, сприяє навчанню спеціалістів, працює за європейськими стандартами.  

 Команда Володимир-Волинської птахофабрики виступила з законодавчою ініціативою – зареєструвала петицію про заборону безконтрольного використання антибіотиків у тваринництві, птахівництві, рослинництві та молочній промисловості України. Петиція наразі збирає підписи. Проте, її неоднозначно сприйняли конкуренти, бо не всім до вподоби європейські зміни в харчовій промисловості.

Представники птахофабрики відкриті до преси і неодноразово запрошували відвідати будівництво нового переробного цеху, який відповідатиме усім світовим стандартам та стане одним із кращих за технологією переробки і очистки в Україні.

Загальна вартість будівництва прогнозується в понад 38 мільйонів євро.                                                                                          

Проект передбачає будівництво переробного цеху потужністю 13,5 тисяч голів на годину з набором усіх технологічних та допоміжних будівель і споруд. Працюватиме він у Гайківській сільській раді, урочище “Підруддя”,1, Турійського району.   

Переробний цех запроектовано згідно з технологією провідної нідерландської фірми «Marel Stork Poultry Processing». В усіх відділеннях встановлюються автоматизовані лінії, обладнанні сучасним устаткуванням, що мінімізує енергозатрати на роботу самого цеху. Новий переробний цех передбачає відмову від використання полів фільтрації. Система очистки буде аналогічною європейським стандартам.

Менеджери Володимир-Волинської птахофабрики стверджують, що люди охоче шукають вільні вакансії на підприємстві як альтернативу заробіткам у країнах Європи.

Підприємство розвивається, втілює інновації, поліпшує умови праці, аби волиняни мали гідні робочі місця, достойну зарплату, якісний курячий продукт на ринку. А також щороку поповнює бюджет області значними сумами податків.