Американське видання Вайс склало список кращих фільмів про Ісуса до Великодніх свят.
Першу сходинку топу посідає фільм Мела Гібсона “Страсті Христові”, знятий в 2004 році, став подією у світі кінематографу. Але його вихід супроводжувався  скандалами та дискусією про допустимість достовірного наслідування подіям, що сталися з Ісусом в останні дванадцять годин його життя.

На другому місці – легендарна картина Бен Гур 1959-го, яка першою отримала “Оскар” в одинадцяти номінаціях. Історія, знята за романом Лью Уоллеса, не розповідає глядачам про самого Ісуса, який виступає там на другому плані, хоча і є одним з ключових персонажів.

Третій, але не менш маштабний фільм – Плащаниця режисера Генрі Костера.  В якому йдеться про катів Ісуса, яких мучила їх совість за розп’яття. Як склалася подальша доля командира солдат, які стратили Христа? Свого часу картина отримала “Оскар” за роботу художника-постановника і костюми і завоювала “Золотий глобус” як кращий фільм року.

Четверте місце посідає стрічка – Цар царів Ніколаса Рея. А що якби Ісус очолив повстання Варрави? Якби крім духовної просвіти він зважився б і на політичну кар’єру? Життя Ісуса в цьому фільмі представлене крізь призму політичного стану справ в Юдеї того часу, а вчинки деяких персонажів знаходять нові мотиви.

Ну і на завершення, видання Войс, представляєм мультфільм для найменших – Вінні Пух: Весняні дні з малюком Ру режисерів Сауля Ендрю Блінкоффа та Елліота  Бура – шоста сходинка.  У ньому не буде історії про Ісуса, але малюки разом з улюбленими героями будуть повертати Кролику любов до Великодню та пасхальних традицій.