Майстер-класи, філософія, уроки про фінансову грамотність та індивідуальний підхід до кожної дитини: луцька приватна школа “Портал” відкрила свої двері для учнів. 

Заклад почав працювати рік тому, тоді  набрали групи дошкільнят. А нині школа приймає вже учнів-першачків.

Чим відрізняється “Портал” від звичайних шкіл – ми розпитали керівницю навчального закладу Інну Козак.

1. Класи по 8 учнів

В одному класі навчається до 8 учнів. Так вчитель встигає приділити увагу кожному, допомогти, послухати, налагодити тісний контакт з батьками підопічних.

“Це дозволяє тримати увагу учнів, ніхто з дітей не буде нудьгувати”, – каже Інна Козак.

2. Альтернативний розвиток

“Портал” – це не просто приватна школа, це заклад альтернативної освіти. Окрім стандартної шкільної програми, тут вивчатимуть предмети, потрібні для життя і розвитку. А ще дітям влаштовуватимуть регулярні майстер-класи.

“Ми додаємо альтернативні предмети. Є театральне мистецтво, є музика, є фінансова грамотність, є філософія. Іноземні мови: не лише англійська, але й польська, на факультативі можуть бути німецька та іспанська”, – ділиться Інна Козак.

 

3. Система мотивації учнів

У школі діє спеціальна система накопичення балів за успіхи дітей (і успіхи не тільки в навчанні!) За них учні потім зможуть “купувати” лоти. Наприклад ….

4. Екскурсії та майстер-класи

Учні “Порталу” мають можливість навчатися не лише теорії, а й заглиблюватися в роботу різних закладів та установ на практиці. Цьому сприятимуть регулярні майстер-класи та екскурсії у творчі майстерні, великі компанії, державні установи.

5. Робота з батьками 

Школа сприяє максимальному залученню батьків до навчального процесу. Їм пропонують сімейні заняття з психологом, постійні ворк шопи. А ще усі охочі зможуть відвідувати спільні арт-заняття.

6. Забезпечення учнів канцтоварами й засобами захисту

У МОЗ кажуть, що масками та захисними щитками учителів та інший персонал навчальних закладів мають забезпечувати органи місцевого самоврядування. А от засоби особистого захисту дітей – це компетенція батьків. Проте у школі “Портал” учнів забезпечують усім необхідним. І йдеться не лише про маски та дезінфектори. Усі канцтовари –  підручники, зошити, ручки – надає школа.

7. Особливе відзначення свят 

У “Порталі” переконані, що не лише навчальний процес може згуртувати учнів, а й неформальні заходи. Саме тому у закладі планують нестандартно відзначати дні народження учнів. Як саме – поки тримають у секреті!