У таку холодну пору добре зігріватися у найкращих лазнях і саунах Луцька. Адже, як запевняють завзяті відвідувачі лазень,  це найкращий спосіб неспішного, але дуже ефективного омолодження та оздоровлення всього організму.

12 канал зібрав інформацію про найкращі лазні Луцька та околиць.

GOSTI

Адреса: Луцький район, село Брище 

На тереторії комплексу розташовано дві лазні «руського» типу.

В кожній з лазень є стіл на 12 осіб, камін з комплектом дров, парна на 4-6 осіб, телевізор, колонки, міні-бар з напоями.

У комплексі є справжні купель та шайка для відмінного відпочинку. У лазні пропонують два віники –  дубовий та березовий, капці, банні шапки, парео, рушники та гелі для душу. 

Гості лазні можуть відпочити або залишитися на ночівлю у двох кімнатах на другому поверсі. 

Мінімальне замовлення лазні – 3 години.

Вартість – 1700 грн (у вартість входить банний комплект). 

Оренда будиночка повністю – 3500 грн.

Щоб дізнатися деталі або замовити відпочинок у лазні, телефонуйте – 095 001 75 00.

Zagorod

Адреса: с. Гірка Полонка, вулиця Луцька, 18

У «Zagorod» гостям пропонують баню на дровах, римську парну, теплий басейн величиною 3х5 метрів, купель з холодною водою та камінну залу для відпочинку.
Ну і приємний сюрприз від закладу – запашний чай з волинських трав.

Забронювати столик, лазню чи номер у котеджі можна за номерами телефонів: 099 000 94 41 або 097 000 9421.

Теремнівська сауна

Адреса: м. Луцьк, вул. Мисливська, 1

Тут знають, як подарувати незабутній відпочинок!

Це великий комплекс саун: є сухі та вологі парні, басейни, джакузі, велика зона відпочинку з диванами, супутникове телебачення, кондиціонер.

Тут на вас чекає баня на дровах, карпатські чани та турецька лазня (хамам). Остання відрізняється від інших кліматичними умовами: температуру тут підтримують в межах 45-60°C, а вологість – 70-100%. При оформлені хаммаму використовують натуральний камінь, мозаїку і кераміку.

Вартість однієї години стартує від 160 грн.

Дізнатись додаткову інформацію можна у адміністратора за телефоном 099 444 42 00.

SPA-центр (Готель “Україна”)

Адреса: м. Луцьк, вул.Словацького, 2 (корпус готелю «Україна»)

У SPA-центрі відвідувачі можуть відчути користь фітобочки. Це індивідуальна фітосауна, яка складається з бочки, всередині якої розташована поличка для сидіння.

Також тут пропонують відвідати інфрачервону сауну – кабіну, в якій людина перебуває протягом декількох хвилин. Тіло тут нагрівається не під впливом температур, а під впливом інфрачервоних хвиль. ️

У фітобочці тіло знаходиться в умовах високої температури і вологості, а в інфрачервоній сауні ви не відчуєте підвищення температури, адже повітря в ній сухе.

А от у римській парній завдяки впливу гарячого і вологого повітря з організмом відбуваються справжні метаморфози: зникає нервова і м’язова напруга, посилюється обмін речовин, шкіра стає еластичною.

Римська парна – це делікатний та корисний догляд за своїм тілом, який позитивно позначається на красі та загальному стані організму.

Щоб дізнатися більше інформації або забронювати якусь із вищезгаданих послуг, звертайтеся за телефонами: 099 345 25 68 та 0332 78 81 20.