На футбольному полі Рокитнівського скляного заводу – запекле спортивне протистояння. За перемогу змагаються 4 команди групи компаній “Континіум”. Їхні гравці – аматори у спорті, але справжні акули у бізнесі. 

Футбольні турніри – добра давня традиція в корпорації. Та цьогоріч топ-менеджери управлінського, молочного, нафтового бізнесів та скловиробництва за перемогу своїх команд вперше боролися не на глядацьких трибунах, а на футбольному полі.

Приємно, що зібрались представники кількох бізнесів, а керівники компаній, які які брали участь у турнірі, пліч-о-пліч тут боролися за м’яч”, – зауважив директор ПрАТ “Рокитнівський склозавод” Леонід Паробочий.

Гаряче протистояння не зіпсувало дружньої атмосфери, стверджують учасники турніру.

Чудова атмосфера, чудова організація, є спортивні змагання, але є дуже дружні відносини – це такий теплий, справжній чудовий футбол”, – поділився Геннадій Карлінський, маркетинг-директор АЗК “WOG”.

Судили змагання без огляду на регалії гравців.  Переможця обрали за найбільшою кількістю очок.

Ця гра є товариською, звичайно, ніхто ні на кого не ображається. Грають так, як можуть: відкрито, чесно, тому є позитив в цьому”, – відзначив голова правління ПРАТ “Дубномолоко” Олег Власюк.

Перемога дісталася господарям змагань – команді Рокитнівського склозаводу. Вона – рекордсмен турніру за кількістю забитих голів.

“Вважаю, що саме так мають проводитися турніри у ГК “Континіум” – це буде зближувати менеджмент, це буде породжувати гарні емоції нові, ідеї”, – сказав генеральний директор ГК “Континіум” Олег Галущак

На увагу заслуговують не лише власне спортивні змагання, а й загальна атмосфера турніру.

Чемпіонат вражав національним колоритом, творчим підходом та духом корпоративної єдності, що у спільній справі, що у дозвіллі.