Транзит газу по території України відновлено в повному обсязі після вибуху на газопроводі в Австрії. Фінансових втрат через скорочення транзиту на двадцять три відсотки − держава не зазнала. Внаслідок вибуху вартість газу в Європі стрімко злетіла вгору та подолала психологічну межу у $ 537. За словами міністра енергетики та вугільної промисловості  Ігоря Насалика, українці через обмеження імпорту газу з-за вибуху в Австрії втрат не зазнають.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик: “На нас воно не впливає. Тим більше, що там в Австрії повністю відновили зараз роботу. Тому економічного впливу на газотранспорту систему немає”.
Не доведеться і перераховувати кошти за транзит, який скоротився на час гасіння пожежі на 23%. На даний момент наша країна своєчасно виконує заявки європейських імпортерів і готова збільшити поставки блакитного палива за кордон.

А міністерство закордонних справ України на своїй сторінці Твіттері, оприлюднило інформацію, що українці в результаті катастрофи не постраждали.