Волинська митниця перерахувала на ремонт доріг у області минулого року близько 770 мільйонів гривень. І це тоді, коли у 2016 році цифра була вшестеро менша. За ці гроші відремонтували дороги Луцьк-Володимир-Волинський та Луцьк-Львів на території Волині. Але, якщо порівнювати з іншими регіонам, то показник − середній. Наприклад, львівські митники перерахували більше одного мільярда ста тисяч гривень.

До того ж залишилося 200 тисяч гривень перевиконання митниці з минулого року. А вже цьогоріч навесні планують розпочати ремонт дороги Луцьк-Ковель. Як тільки завершать облаштовувати цю трасу, перейдуть на новий об’єкт − дорогу Ковель-Ратне. Такі сміливі плани вдасться реалізувати завдяки зростанню надходжень від митниці. Аналогічна ситуація і у податківців, які теж частину надходжень спрямовують до обласного бюджету.

Зокрема, великі приватні підприємства регіону сплачують по 90 мільйонів на рік. Навіть державне підприємство “Мотор” не пасе задніх та сплатило 20 мільйонів гривень податку в минулому праці.