Фракція “Європейська солідарність” готова взяти участь в позачерговому засіданні парламенту і ухвалити рішення, які захистять лікарів, малозабезпечених українців і протидіятимуть кризі в економіці держави.

Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко після погоджувальної ради, 29 березня. Йдеться на сайті партії.

На думку фракції, проблеми з економічною кризою розпочались ще до епідемії коронавірусу.

“Зараз ми потребуємо рішучих і системних кроків, які ми маємо зробити вже зараз. Перша позиція – це захистити людей від викликів, які несе і коронавірус і бідність. І ми розробили законопроект, я підписав його як співавтор, де передбачається і захист суб’єктів господарювання, і активна позиція із захисту малозабезпечених, і активна позиція із протидії наслідкам в економіці. Я сподіваюся, що завтра під час позачергового засідання цей законопроект буде прийнято”, – зазначив Порошенко.

“Ми уважно розглянули законопроекти, які передбачають додаткові повноваження щодо медиків. Ми передбачаємо серйозні кроки, які були зроблені за нашою вимогою щодо захисту лікарів і захисту фізичного, щоб були забезпечені костюмами масками, і захисту фінансового. Тому що це є не менш важлива функція, ніж та, яку виконують наші воїни на фронті”, – наголосив Порошенко.