Судили шахрайку, яка у 2016 році видурила у дівчини в Луцьку близько 250 тисяч гривень за зняття вроків. Жінку посадили на 4 роки та зобов’язали повністю відшкодувати збитки.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду, – пише Район.Луцьк.

Так, жінка ромської національності підійшла до потерпілої у приміщенні головного корпусу СНУ. Вона переконала дівчину, що на її сім’ю наведено вроки й тільки певний ритуал може врятувати від майбутніх проблем. Жінка запевнила, що цей ритуал потрібно проводити вдома у потерпілої, після чого вони направились туди.

За словами потерпілої, зловмисниця сказала віддати їй всі гроші та коштовності, які є вдома, оскільки їх потрібно покласти під горщик вазону для проведення ритуалу. При цьому обвинувачена все записувала на листочку. Після цього вона попросила дівчину принести їй зерно і свячену воду. Потерпіла вийшла з кімнати, а коли повернулася, зловмисниця сказала, що все готово, попросила провести її до маршрутки й не піднімати вазон близько години. Дівчина провела обвинувачену, а коли повернулася і підняла вазон, то виявила, що всі гроші й коштовності зникли.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Поліція розшукує лучанина, якого засудили на 5 років. ФОТО

Потерпіла віддала для ритуалу 3600 доларів, 4850 євро, 60 злотих, 100 крон, 220 гривень та золоті прикраси. У гривневому еквіваленті сума становить близько 250 тисяч гривень за офіційним курсом.

Обвинувачена свою вину визнала. Її засудили до 4 років ув’язнення та зобов’язали повністю відшкодувати збитки.