Аксесуари — невіддільна частина повноцінного жіночого вигляду, що сповнений елегантності, витонченості та краси. Найменша деталь із дорогоцінних металів або ж натурального каміння може зіграти основну роль у довершеності кінцевого ефекту.

У теплому сезоні цьогоріч актуальні як ювелірні вироби, що презентовані за посиланням: https://gold.ua/ua/products/zolotye-kolca, так і звичайні металеві аксесуари. На що саме варто звернути увагу та як вдало стилізувати трендові деталі, про це далі в статті.

Обʼємні скульптурні прикраси

У фокусі теплого сезону — яскраві, обʼємні та громіздкі аксесуари, якими можуть бути кольє, браслети, сережки. На фоні популярного стилю одягу «тиха розкіш» скульптурні прикраси допомагають правильно розставляти акценти, підкреслювати частини тіла або ж відтягувати всю увагу на себе від проблемних зон. Аксесуари можна носити як на голому тілі, так і на легкому літньому текстилі, що є елементом одягу. Можна сміливо поєднувати метали різного роду та відтінків.

Кафи

Сережки-кліпси та кафи вважаються ще одним провідним трендом теплого сезону на відкритих вухах дівчат. Навіть ті представниці прекрасної статі, хто ще не наважився проколоти вухо для сережок, матимуть змогу безпроблемно носити модні прикраси.

Кафи-сережки сміливо трансформувалися в кафи-браслети, що вигідно підкреслюють плавність ліній як в зоні вушок, так і в продовженні на кистях.

Квіти

Аксесуари, що повторюють форму квітів у цьому сезоні як ніколи актуальні. Але важливо спіймати трендові віяння: гортензії та конюшина — символи щастя, легкої долі та краси. Ланцюжки з пелюстками, браслети з мінімалістичними квітами-підвісами, масивні сережки із золота та срібла у формі суцвіть — доречними до стильного літнього образу стануть саме ці позиції. До речі, листок конюшини в ювелірних прикрасах ідеально підходить як під вечірні вбрання, так і під кежуал та навіть спортивний стиль. Жіночність у деталях доцільна завжди.

Перлини

Вони вважаються класикою будь-якого образу, але мають мінливу популярність. У цьому сезоні настав їх час. Прикраси з ними вважаються елегантною тенденцією, що додає вишуканості в прості силуети. Масивні намиста, лаконічні одиничні перли-сережки та кафи легко інтегруються під різні стилі. Окремою трендовою прикрасою є чокер із маленьких перлів, що зберегли свою асиметричність форм, яка взята від природи. Ідеальний варіант підкреслити свою натуральну красу натуральними матеріалами.

Для стилізації аксесуарів під загальний образ можна сміливо використовувати метод багатошаровості:

  • з ланцюжків створювати кольє;
  • на одне вухо додавати 2-3 сережки, кафи або кліпсу;
  • один браслет на руці — нудно, 2-3 — ідеально;
  • поєднувати різні види металів, ювелірних прикрас та дорогоцінне каміння.

А що з цих прикрас ви готові додати до бездоганності літніх образів?