Дев’ять медалей. Стільки нагород привезли на Волинь  спортсмени з “Ігор нескорених”, які відбулись у Києві. Міжнародне змагання проводять з 2014-го року для учасників бойових дій.
Золоту медаль привіз В’ячеслав Оксентюк. Виборов він її у змаганнях з пауерліфтингу. А його брат Богдан виборов перемогу з плавання та отримав срібло у бігові на 1500 метрів. Майя Москвич тріумфувала на верхній сходинці п’єдесталу  у стрільбі з лука. А Василь Омельченко отримав повний комплект. Золото за біг на дистанцію 400 метрів, срібло за 100-метрівку та бронзу – за стрибки у довжину. Ще одну бронзову нагороду здобув Богдан Хомик – він став третім у штовханні ядра. А Руслан Уніфонтович отримав бронзову медаль у веслуванні.
За місця у команді, яка представить Україну на “Іграх нескорених” у Сіднеї, змагалися 172 ветерани та військовослужбовці з усієї країни. Всі вони отримали 60 медалей у восьми видах спорту – бігу, велоперегонах, веслуванні на тренажерах, пауерліфтингу, плаванні, стрибках у довжину, стрільбі з лука та штовханні ядра. Кожна з медалей надає змогу потрапити до числа кандидатів, з яких обиратимуть 15 учасників збірної країни.